DEZYNFEKCJA POMIESZCZEŃ

Celem świadczonej przez Firma sprzątająca Mr. Perfect usługi jest: Eliminacja drobnoustrojów, które stanowią zagrożenie dla zdrowia

Dezynfekcja pomieszczeń polega na unicestwieniu mikroorganizmów, które osiadają na wszelkiego rodzaju powierzchniach użytkowych oraz przedmiotach. Stanowi to kluczową rolę w stworzeniu bezpiecznej przestrzeni do pracy, jak i życia codziennego w dobie panującej epidemii SARS-CoV-2.

Obecnie dezynfekcję pomieszczeń wykonujemy dwuetapowo - wstępnie wykonujemy manualną dezynfekcję przedmiotów częstego użytku (metodą opryskową), a następnie dezynfekujemy pomieszczenie metodą zamgławiania, która to polega na rozpyleniu w pomieszczeniu płynu dezynfekującego w postaci mgły

"Mgła" dociera we wszystkie zakamarki pomieszczenia, eliminując tym samym zagrożenia ze strony drobnoustrojów oraz możliwość zarażenia się koronawirusem.

USŁUGA JEST DOSTĘPNA 24H / DOBĘ 7 DNI W TYGODNIU

Po wcześniejszym ustaleniu warunków.

ŚRODEK ROKO PROFESSIONAL ANTI-VIRUS+

DO DEZYNFEKCJI POMIESZCZEŃ WYKORZYSTUJEMY

Środek Roko professional Anti-Virus+
Środek Roko professional Anti-Virus+ zawiera zalecane przez WHO (World Health Organization) stężenie alkoholu etylowego tj. 70%.

ROKO PROFESSIONAL ANTI-VIRUS+ JEST

bezbarwny
bezzapachowy

MOŻNA BEZ OBAWY ROZPYLAĆ GO NA POWIERZCHNI

Mających kontakt
Nie mających kontaktu z żywnością

ROKO PROFESSIONAL ANTI-VIRUS+ WYKAZUJE DZIAŁANIE

wirusobójcze
bakteriobójcze
grzybobójcze

PROFESJONALNY SPRZĘT DO DEZYNFEKCJI POMIESZCZEŃ

Nasz sprzęt oraz doświadczenie pozwala nam szybko i skutecznie zdezynfekować różnego rodzaju powierzchnie

Opryskiwacz ciśnieniowy o pojemności 1 litra

Do wstępnego oprysku manualnego stosujemy ręczny opryskiwacz ciśnieniowy o pojemności 1 litra.

Opryskiwacz plecakowy ze zbiornikiem o pojemności 20 litrów

Noszony wygodnie na plecach umożliwia wykonywanie długotrwałych prac na bardzo dużych powierzchniach. Możliwość zastosowania szerokiej gamy dostępnych akcesoriów pozwala nam dostosować urządzenie do indywidualnych wymagań klienta.

Zamgławiacz

Służy do rozprowadzania drogą aerozolową płynu dezynfekującego po pomieszczeniu. Tworzy znakomitej jakości "mgłę" dzięki zastosowaniu specjalnych głowic mgławiących. Posiada wyjątkową elastyczność użytkowania dzięki niewielkim gabarytom, możliwości prostego transportowania oraz możliwości użycia go po podłączeniu do każdego gniazdka 230V.

Opryskiwacz spalinowy o pojemności 20 litrów

To przenośne, elastyczne i wysoce skuteczne narzędzie potrafi rozpylić środek na odległość 12 m w bardzo szybkim czasie. Dezynfekcja powierzchni i urządzeń jest efektywna już po 5 minutach.

Opryskiwacz spalinowy o pojemności 20 litrów używam do dezynfekcji na wolnym powietrzu:

siłownie
place zabaw
przystanki komunikacji
ławki
ogródki piwne
skwery